KRAV MAGA dla dorosłych

Zapraszamy KRAV MAGA – PODSTAWOWY KURS SAMOOBRONY – Masz prawo czuć się bezpiecznie!

Naucz się bronić. To nasze hasło przewodnie.
Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu podczas, których nauczysz się obron przed najczęstszymi ulicznymi atakami. Fenomenem naszych zajęć jest tak skonstruowany program, który pozwala Ci w bardzo krótkim czasie nabyć potrzebne umiejętności do obrony siebie i bliskich. Trening prowadzony jest formą scenariuszową, dzięki czemu zdobywasz wiedzę, jak bronić się przed osoba agresywną i/lub uzbrojoną w nóż, pałkę i pistolet.Uczysz się reagować adekwatnie do sytuacji.
Uczysz się kontrolować swoje emocje. Dzięki naszym treningom lepiej radzisz sobie ze stresem i to nie tylko podczas ataku ale również w życiu osobistym i zawodowych. Zrozumiesz skąd biorą się np. ataki paniki i jak im zaradzić. Trening krav maga daje Ci kompleksowe przygotowanie fizyczne i mentalne na trudy dnia dzisiejszego! Sprawdź nas!

Kurs trwa pół roku i zakończony jest egzaminem na pierwszy stopień treningowy. Jednak to nie koniec, a początek drogi, ponieważ dalej masz możliwość trenowania w bardziej zaawansowanych kursach i grupach w zależności od stażu i posiadanego stopnia. Co pół roku następuje weryfikacja Twoich umiejętności w postaci egzaminu. Egzamin w naszej federacji jest ważnym elementem edukacyjnym i daje przejrzysty obraz Twoich umiejętności.

Zapisując się do nas stajesz się członkiem światowej, renomowanej federacji – United Krav Maga World Organisation! Otwiera to przed Tobą kolejne możliwości uczestniczenia w różnych szkoleniach i seminariach w Polsce i za granicą.

ZAPRASZAMY DO NOWEJ GRUPY W SEZONIE 2020! 

ZAJĘCIA w wtorki i czwartki g. 19:00 – 20:00

Jeśli jesteś zainteresowany to zarezerwuj miejsce i dowiedz się więcej wypełniając FORMULARZ.

Grafik na rok szkoleniowy 2020 – tutaj.
Cennik na rok szkoleniowy 2020 – tutaj.

wróć do profili szkoleniowych.

Podlaskie Centrum KRAV MAGAKRAV MAGA dla dorosłych