by  in Aktualności, Galeria

10-cio lecie PODLASKIEGO CENTRUM KRAV MAGA

Minęło już 10 lat!

Dokładnie 10 lat temu Tomasz Adamczyk przyjechał do Białegostoku i poprowadził seminarium przeznaczone dla służb mundurowych. Zaraz potem powstała pierwsza cywilna grupa chętnych na zajęcia. Mirosław Kruk (jeden z kilku najbardziej zaawansowanych instruktorów militarnych krav maga) został pierwszym instruktorem białostockiej sekcji! Dojeżdżał z Koszalina co dwa tygodnie i prowadził zajęcia przez 6 godzin! Kolejne lata to instruktorzy z Gdańska, Warszawy, aż wreszcie doczekaliśmy się naszych rodowitych trenerów. Marcin, Darek i Leszek roku przygotowań i kilkugodzinnym egzaminie zdobyli dyplomy i tytuł SELF DEFENSE KRAV MAGA INSTRUCTOR!
Dzięki temu ruszyły wreszcie regularne zajęcia w tygodniu.
Obecnie możemy pochwalić się wieloma grupami ćwiczącymi. Trenują pod naszym okiem najmłodsi (5-8lat), dzieci (9-12lat), młodzież(13-16lat) oraz grupy początkujące, średnio zaawansowana i zaawansowana.
Od początku PODLASKIE CENTRUM KRAV MAGA działa pod patronem Tomasza Adamczyka – prekursora Krav Maga w Polsce. Jesteśmy jedynym jego oddziałem na Podlasiu!
Razem z innymi oddziałami na całym świecie tworzymy United Krav Maga World Organisation!

Obchody naszego 10-cio lecia zaczęliśmy od solidnego treningu w parku! Temat główny to militarne rozwiązania obronne w kontekście agresora uzbrojonego i nie uzbrojonego.
W przerwie odbyły się zawody, gdzie do wygrania była koszulka PODLASKIEGO CENTRUM KRAV MAGA oraz miesięczny karnet na zajęcia!!!
Dalsza część obchodów przeznaczona była dla zaawansowanych studentów i odbyła się na naszej nowej sali treningowej w Protect Yourself – Fighting & Defense School
Temat to zaawansowane techniki militarne w kontekście agresora uzbrojonego w broń palną krótką oraz karabin! (z racji tematu fotorelacja mocno ograniczona!)
Na koniec treningu trzej nasi studenci, którzy od początku są z nami zostali wybrani do elitarnej, wyjątkowej grupy kraverów TOP MEMBERS oraz dostali pamiątkową koszulkę!
Natomiast w nagrodę za wytrwałość zostali dożywotnio zwolnieni z opłat za zajęcia w Podlaskim Centrum Krav Maga!!!!
Uwieńczeniem dnia była integracja w pubie ;)))

To nie koniec atrakcji w tym roku… bądź czujny!!!

10lecie_integracja_01

Podlaskie Centrum KRAV MAGA10-cio lecie PODLASKIEGO CENTRUM KRAV MAGA