by  in Aktualności, Galeria, Szkolenia

F.A.S.T. – instructor course 2014

F.AS.T_01

W maju 2014 miało miejsce wyjątkowe szkolenie. 5 dni unikalnego kursu instruktorskiego FAST – Firearms Survival Tactics, przetrwanie zagrożenia bronią palną.
Razem z naszymi instruktorami – Marcinem i Darkiem udział w szkoleniu brało 22 instruktorów z Anglii, Irlandii, Czech, Hiszpanii i Polski. REALISTYCZNE, brutalnie skuteczne metody obezwładniania terrorysty, psychopaty w szkole, szantażysty w sklepie, agresora wojskowego… Zajęcia prowadzone przez Tomasza Adamczyka, Head Instruktora United Krav Maga, Andrzeja Marczaka (Expert 3 KM), członka Inter Teamu Expertów UNITED oraz innych instruktorów, weteranów jednostek specjalnych odbywały się na strzelnicy (z użyciem AK 47, UZI, M4, MP5, Glauberytów, shotgunów, pistoletów Glock, Walther i in), a także w pomieszczeniach zamkniętych, labiryntach torów CQB, w autobusie, w szkole i innych miejscach.
OGROMNA dawka wiedzy, w większości absolutnie unikalnej,
Podczas tego kursu duży nacisk został położony na pracę instruktorów w czasie ekstremalnego stresu. Wielogodzinne treningi, w dzień lub w nocy, deszczu, czy słońcu… Zmęczenie, siła i wola walki!!!

Fantastyczne wrażenia jeszcze lepsza wiedza i umiejętności!

Czekamy na kolejne!

UNITED!!!

 

Podlaskie Centrum KRAV MAGAF.A.S.T. – instructor course 2014