by  in Aktualności

nowa grupa – zapisy !!!

nabór 2014

NABÓR RUSZYŁ !!!

Podlaskie Centrum Krav Maga zaprasza wszystkich zainteresowanych na treningi realnej obrony. Najprostszego i najbardziej efektywnego sytemu samoobrony jaki wymyślił człowiek – KRAV MAGA !!!

Zajęcia prowadzą doświadczeni międzynarodowi instruktorzy, którzy szkolą takie jednostki mundurowe jak POLICJA, WOJSKO, czy STRAŻ GRANICZNA. Realizują projekty w ramach, których trenują pracownicy socjalni Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej, prywatne firmy, czy dzieci. Aktywnie propagują specjalistyczny trening młodzieży pod hasłem: STOP PRZEMOCY!

Twój wiek, kondycja, czy płeć nie mają znaczenia! Program nauczania ukierunkowany jest na maksymalnie szybkie efekty indywidualnie do potrzeb i predyspozycji.

Model treningu UNITED KRAV MAGA WORLD ORGANISATION – największej Federacji Krav Maga w Polsce!

Tylko realistyczne scenariusze i tylko skuteczne rozwiązania, bez zbędnych ruchów, czy niepotrzebnych ćwiczeń. Systematyczne sprawdzanie swoich umiejętności w takich miejscach jak Park, Ulica, Autobus, Pub, Budynek i wiele innych…

Trenując u nas może nie zostaniesz mistrzem ringu… ALE OBRONISZ SIEBIE I BLISKIE CI OSOBY W NAJBARDZIEJ EKSTREMALNYCH SYTUACJACH – agresji ulicznej uzbrojonych napastników (tego na ringu nie ma).
Na treningu uczysz się jak ukierunkować swoje zachowania i emocje. Poznajesz techniki obronne, taktykę interwencji oraz poprawiasz swoją kondycję wydolnościowo-siłową!

Podlaskie Centrum Krav Maga jest liderem szkoleń w rejonie podlaskim oraz jedynym tutaj oddziałem United Krav Maga World Organisation!

Trenując z nami masz do dyspozycji tarcze, kule i łapy trenerskie. Atrapy noży, kijów, broni palnej krótkiej i długiej!!

Dołącz i trenuj z najlepszymi!

Pierwsze zajęcia bez zobowiązań, przyjdź, spróbuj i się przekonaj!

Ruszamy – 3 LUTY 2014
PONIEDZIAŁEK I ŚRODA – 17:30 – 18:50
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 przy ul. Świętojańskiej 1

zapisy mailowo: info@kravmaga.bialystok.pl
telefonicznie : 604 576 088 (prosimy o smsa z imieniem, nazwiskiem i adresem mailowym – wyślemy ofertę)

PAMIĘTAJ MASZ PRAWO SIĘ BRONIĆ I CZUĆ BEZPIECZNIE !!!

Marcinnowa grupa – zapisy !!!