Podlaskie Centrum UNITED Krav Maga

PODLASKIE CENTRUM KRAV MAGA DZIAŁA OD 2004 ROKU

Początki były w formie sześciogodzinnych seminariów co 2 tygodnie z instruktorami z różnych rejonów kraju (Koszalin, Gdańsk). Po dwóch latach sekcja rozwinęła się na tyle, że treningi odbywały się w systemie weekendowym. W 2009 roku, sekcja białostocka doczekała się swoich instruktorów i tym samym rozpoczęły się treningi kilka razy w tygodniu w kilku grupach.

Białostocka sekcja Podlaskiego Centrum United Krav Maga zaczyna swój 17 rok istnienia. Jest to nasza absolutnie sztandarowa sekcja. Najbardziej popularna i znana. Oprócz zajęć w tygodniu prowadzimy również specjalistyczne szkolenia weekendowe odbywające się m.in. w takich miejscach jak autobus, park, ulica, kluby, opuszczone budynki –  szkolenia w zakresie walk w pomieszczeniach z użyciem taktyki CQB (Israeli CQB Training), nóż w wodzie, trening w podwyższonych warunkach stresu HSRT, trening CITY EXTREME, koncentrując się przede wszystkim na najbardziej problematycznych sytuacjach i miejscach. Prowadzimy kursy SECURITY TECHNIQUES z metod i technik interwencji oraz specjalistyczne, militarne szkolenia MILITARY TACTICAL. W naszej ofercie jest też unikalny program COUNTER TERRORISM – czyli przeciwdziałanie najgorszemu z możliwych ataków, ataku szaleńca w miejscu publicznym. Jest jeszcze SHOOTING ACADEMY – czyli zaawansowane strzelanie dynamiczne połączone z samoobroną! Samoobrona dla kobiet, treningi seniorom… i wiele, wiele innych.

Obecnie sekcja może się pochwalić kilkoma grupami cywilnymi: zaawansowaną, średnio-zaawansowaną i początkującą. Nowych adeptów ciągle przybywa. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu plus dodatkowe bezpłatne zajęcia FIGHTING SKILLS.

W zależności  od zaawansowania grupy podczas treningów wykorzystywane są tarcze, kule, łapy trenerskie, kije, noże i oczywiście rękawice.

Jesteśmy oddziałem i wyłącznym przedstawicielem United Krav Maga World Organisation na Podlasiu i honorujemy jej dyplomy na kolejne stopnie szkoleniowe.

Uruchomiliśmy młodzieżową sekcję KRAV MAGA TEENS (przedział wiekowy 13-16 lat)

Główny cel?

Sprawić, aby młody człowiek wkraczający powoli w dorosłe życie miał świadomość wszystkich zagrożeń jakie mogą pojawić się na jego drodze. Zrozumiał ograniczenia swojego ciała i umysłu i nabrał do tego pokory. Podniósł swoje umiejętności i kondycję fizyczną oraz najważniejsze: nauczył się bronić w takich miejscach jak chodnik, przystanek, autobus, klatka schodowa, szkoła, dyskoteka.

Trenujemy również najmłodszych w sekcji KRAV MAGA KIDS (przedział wiekowy 5-8lat) i JUNIOR ( 9-12lat).

Zależy nam, aby nasze dzieci umiały się zachować i znały procedury postępowania w niebezpiecznych sytuacjach. Nabrały większej pewności siebie i lepiej rozwinęły się motorycznie, fizycznie i psychicznie. Poza tym, że uczą się podejmowania decyzji w stresie uczą się również radzenia sobie z własnymi emocjami.

Nasi instruktorzy na przestrzeni lat stali się jednymi z najlepszych instruktorów krav maga na ŚWIECIE. Dwaj główni – Marcin i Darek należą do ścisłego trzonu GLOBAL EXPERT TEAM United Krav Maga World Organisation i mają status Trenerów Instruktorów. Odpowiadają za przygotowanie i wyszkolenie przyszłych instruktorów na całym świecie. W Białymstoku są szkoleniowcami 18. PUŁKU ROZPOZNAWCZEGO oraz Policji. Prowadzą również seminaria dla Straży Granicznej i Izby Celnej.

ZAPYTAJ SIĘ O GRUPĘ DLA CIEBIE !!!
Przyjdź i weź udział w treningu, pierwszy trening GRATIS *

* Trening próbny jest treningiem bezpłatny w przypadku, gdy kandydat nie zapisze się do grupy. Jeśli kandydat kontynuuje kurs, opłata obejmuje również pierwszy trening, tzw. trening próbny.

WARUNKI PRZYJĘCIA

1. W grupach dorosłych ukończony 17-sty rok życia (do grupy młodzieżowej przyjmujemy od 13 roku życia). Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią Twoi rodzice bądź opiekunowie muszą obejrzeć przynajmniej jeden trening z Twoim udziałem oraz wyrazić pisemną zgodą na Twoje uczestnictwo w zajęciach.

2. Niekaralność sądowa. Tyczy się to wyroków, które dana osoba odbyła bądź otrzymała w zawieszeniu. Nie tyczy się to otrzymanych mandatów, pouczeń, bądź udziału w sprawach sądowych w charakterze świadka. Fakt niekaralności zostaje zweryfikowany przez centrale Instytutu Krav Maga Polska, nie ponosisz w związku z tym żadnych dodatkowych kosztów.

3. Stan zdrowia pozwalający na udział w rekreacyjnych zajęciach samoobrony. Każdy uczestnik sam ma stwierdzić, że jego stan zdrowia jest odpowiedni i bierze udział w zajęciach na własną odpowiedzialność i ryzyko. Zalecane, lecz nie obowiązkowe jest przeprowadzenie okresowych badań lekarskich.

4. Wypełnienie karty uczestnika i regulaminu treningów.

 

 

LEAVE YOUR COMMENT

Podlaskie Centrum KRAV MAGAPodlaskie Centrum UNITED Krav Maga