Co to projet JA

To czas dla Ciebie. Z jednej strony to praca z emocjami i własnymi słabościami. Z drugiej strony to prosty i maksymalnie skuteczny system, opierający się na wzmacnianiu podstawowych odruchów obronnych człowieka. Szybki do nauczenia również dla osób, które nigdy nie ćwiczyły żadnych form walki. Zawiera techniki obronne przeciw takim problemom jak uderzenia, kopnięcia, chwytanie oraz ataki, gdy agresor uzbrojony jest w nóż, maczetę, kij lub broń palną.

Szkolimy od 2004

Jesteśmy w Białymstoku od 17 lat. Szkolimy osoby cywilne i służby mundurowe. Skupiamy najlepszą kadrę trenerską. To właśnie u nas odbywa się najwięcej, specjalistycznych kursów dla studentów oraz służb mundurowych. Układamy programy z procedur bezpieczeństwa dla szkół oraz różnych jednostek budżetowych. Wspieramy kadry pedagogiczne oraz kadry zarządzające różnych firm. Co roku odwiedzamy szkoły, aby rozmawiać o bezpieczeństwie zarówno z dziećmi, nauczycielami, rodzicami, młodzieżą i dorosłymi.

Czego uczymy

* unikania i zapobiegania zagrożeniom,
* dbania o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich,
* podejmowania właściwych decyzji w stresie,
* odporności na stres i radzenia sobie ze swoimi emocjami,
* kontrolowania sytuacji i przejmowania inicjatywy,
* prewencji i przeciwdziałania
* bezpiecznego upadania i szybkiego wstawania podczas walki,
* obrony przed pojedynczym agresorem lub grupom napastników w realnych warunkach miejskich,
* obrony, również przed uzbrojonym agresorem.

Na pierwszy trening

- zmienionego obuwia,
- wygodnego ubrania,
- energetycznego posiłku przed treningiem
- pozytywnego nastawienia,
- otwartego umysłu,
-  butelki wody.

PIERWSZY TRENING jest PRÓBNY 

Masz prawo być bezpieczny

Twój wiek, płeć i kondycja nie mają znaczenia

Naucz się bronić. To nasze hasło przewodnie.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu podczas, których nauczysz się obron przed najczęstszymi ulicznymi atakami. Fenomenem naszych zajęć jest tak skonstruowany program, który pozwala Ci w bardzo krótkim czasie nabyć potrzebne umiejętności do obrony siebie i bliskich. Trening prowadzony jest formą scenariuszową, dzięki czemu zdobywasz wiedzę, jak bronić się przed osoba agresywną i/lub uzbrojoną w nóż, pałkę i pistolet.Uczysz się reagować adekwatnie do sytuacji.
Uczysz się kontrolować swoje emocje. Dzięki naszym treningom lepiej radzisz sobie ze stresem i to nie tylko podczas ataku ale również w życiu osobistym i zawodowych. Zrozumiesz skąd biorą się np. ataki paniki i jak im zaradzić. Trening krav maga daje Ci kompleksowe przygotowanie fizyczne i mentalne na trudy dnia dzisiejszego! Sprawdź nas!

Kurs trwa pół roku i zakończony jest egzaminem na pierwszy stopień treningowy. Jednak to nie koniec, a początek drogi, ponieważ dalej masz możliwość trenowania w bardziej zaawansowanych kursach i grupach w zależności od stażu i posiadanego stopnia. Co pół roku następuje weryfikacja Twoich umiejętności w postaci egzaminu. Egzamin w naszej federacji jest ważnym elementem edukacyjnym i daje przejrzysty obraz Twoich umiejętności.

Zapisując się do nas stajesz się członkiem światowej, renomowanej federacji - United Krav Maga World Organisation! Otwiera to przed Tobą kolejne możliwości uczestniczenia w różnych szkoleniach i seminariach w Polsce i za granicą.

 

Marcin Fiodorow

Expert 4 United Krav Maga

Główny instruktor United Krav Maga Białystok. Razem z Dariuszem Kuleszą prowadzą wspólnie treningi we wszystkich profilach United Krav Maga World Organisation w Polsce i na Świecie. Członek elitarnej grupy Global Expert Team United Krav Maga.

 

Dariusz Kulesza

Expert 4 United Krav Maga

Główny instruktor United Krav Maga Białystok. Razem z Marcinem Fiodorow prowadzi treningi we wszystkich profilach United Krav Maga Word Organisation. Członek elitarnego Global Expert Team United Krav Maga, ktory szkoli w Polsce oraz poza granicami kraju.

 

Mariusz Stefański

Expert 1 United Krav Maga

Mariusz swoją karierę w United Krav Maga zaczynał pod okiem Marcina i Darka. Po 10 latach sumiennego treningu zdobył tytuł mistrzowski Expert Krav Maga, będąc już instruktorem cywilnym i militarnym. Mariusz ma ogromne doświadczenie militarne.

Gwarancją najlepszego poziomu szkolenia studentów jest nasz zespół wysoko wykwalifikowanych instruktorów.
Dwaj główni instruktorzy Marcin Fiodorow i Dariusz Kulesza mają jeden z najwyższych stopni mistrzowskich na Świecie - Expert 4! Należą do elitarnej Global Expert Team United Krav Maga i odpowiadają za przygotowanie merytoryczne instruktorów na całym Świecie. Szkolą służby wojskowe oraz policyjne.
Z ich usług do tej pory skorzystała większość białostockich ośrodków mundurowych.
1. Są trenerami instruktorów walki wręcz 18 Pułku Rozpoznawczego w Białymstoku
2. Cyklicznie szkolą instruktorów policyjnych.
3. Prowadzą seminaria w Izbie Celnej oraz Straży Granicznej.
4. Prowadzą walkę wręcz w białostockich szkołach mundurowych.
5. Są zapraszani do szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz wyższych w celu przeprowadzania szkoleń ANTYTERRORYSTYCZNYCH - ACTIVE SHOOTER!
Mają szeroki wachlarz specjalizacji, który jest wykorzystywany również podczas prowadzenia szkoleń z zarządzania stresem i przeciwdziałania sytuacjom kryzysowym w TOPOWYCH Polskich firmach.

 

ZAPRASZAMY DO NOWEJ GRUPY NA SEZON 2022

Pierwszy trening PRÓBNY!

OPŁATY

WPISOWE
50,00 zł
w ramach wpisowego wydawana jest koszulka klubowa

KURS

od lutego do czerwca 2022

PŁATNOŚĆ Z GÓRY
799,99 zł
zamiast 899,99 zł (zniżka 100 zł)

NAJKORZYTNIEJSZA OPCJA

WYGODA

UMOWA

podpisana na 5 miesięcy

MIESIĄC
179,99 zł
zamiast 199,99 zł

119,99 zł - pół miesiąca

35 zł - pojedynczy trening

BEZ UMOWY

możliwość rezygnacji w każdym momencie

MIESIĄC
199,99 zł
opłata stała

139,99 zł - pół miesiąca

35 zł - pojedyczne trening

KARNET OPEN

wejście na wszystkie profile treningowe

MIESIĄC
229,99 zł
przy podpisaniu umowy

możliwość trenowania 5 razy w tygodniu

przy płatności z góry 20% zniżki

GRAFIK

WTOREK

CZWAREK

PIĄTEK

 

JESTEŚ GOTOWY?

PIERWSZY TRENING PRÓBNY

ZAPISZ SIĘ

FORMULARZ

po wypełnieniu dostaniesz maila zwrotnego z informacją odnośnie zapisów.

Mamy limit miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 


Podlaskie Centrum KRAV MAGAKRAV MAGA dla dorosłych