Zobacz co przygotowaliśmy na nadchodzący sezon szkolny.
Zajęcia ruszają już we wrześniu.

Koniec wakacji. Czas wreszcie wrócić na treningi. Pakuj torbę i widzimy się już od września!

Zobacz co przygotwaliśmy w tym sezonie dla naszych najmłodszych kraverów. Pamiętaj, że wraz z wiekiem zmieniamy grupy treningowe.

KURSY SPECJALISTYCZNE

CITY EXTREME

Treningi w aglomeracji miejskiej. W parku, na klatkach schodowych. W barach oraz klubach. Trenujemy również w jadącym autobusie.

więcej...

SECURITY TECHNIQUES

Profil przygotowany dla wszystkich, którzy chcą poznać skuteczne techniki interwencji i kontroli agresora. Szczególnie polecany aktywnym funkcjonariuszom służb mundurowych.

więcej...

MILITARY TACTICAL

Profil specjalistyczny UNITED KRAV MAGA dedykowany zagadnieniom militarnym w kontekście techniczno-taktycznym. W różnych obszarach działania, głównie w zamkniętych lub ciasnych pomieszczeniach (CQB/CQC).

więcej...

COUNTER TERRORISM

Zaawansowane szkolenia z zagrożeń terrorystycznych, które na co dzień są realizowane przez różne służby mundurowe w Polsce i na Świecie. Taktyka postępowania w przypadku ataku uzbrojonego szaleńca.

więcej...

SHOOTING ACADEMY

Jest to szkolenie, które opiera się na realistycznym trening obrony przed uzbrojonymi lub nieuzbrojonymi agresorami połączony z technikami strzeleckimi w wysokim stresie!

 

KNIFE FIGHTING

Zaawansowane szkolenie tylko dla naszych studentów i służb mundurowych . Kompleksowe użycie noża w walce. Kładziemy nacisk na przytomność umysłu i bezpieczeństwo.

więcej...

Marcingrupy kontynuujące