Podstawowy kurs samoobrony dla każdego bez względu na kondycję, doświadczenie i płeć. Prosty i maksymalnie skuteczny system. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu podczas, których nauczysz się obron przed najczęstszymi ulicznymi atakami. Fenomenem naszych zajęć jest tak skonstruowany program, który pozwala Ci w bardzo krótkim czasie nabyć potrzebne umiejętności do obrony siebie i bliskich.

Kurs dla młodzieży to specjalnie dobrany progam uwzględniający wiek uczestników, ich predyspozycje mentalne i rozwój. Celem treningów jest, aby młody człowiek, przede wszystkim zrozumiał ograniczenia swojego ciała i umysłu, nabrał do tego pokory. Podniósł swoje umiejętności i kondycję fizyczną. Nauczył się bronić w takich miejscach jak ciemny zaułek, przystanek, autobus, klatka schodowa, szkoła.

Uczymy poprzez zabawę procedur bezpieczeństwa oraz skutecznej samoobrony. Dzięki naszym treningom dziecko nabierze większej pewności siebie i lepiej rozwinie się motorycznie, fizycznie i mentalnie. Dzieci będą bardziej spostrzegawcze i skoncentrowane, przez co lepiej będą się uczyć w szkole. Na zajęciach tworzymy warunki do twórczego rozwoju, gdzie dziecko podnosi swój poziom samooceny.

Samoobrona dla kobiet to kolejny profil United Krav Maga dedykowany tylko Kobietom. Nasz zespół instruktorów opracował unikalne szkolenie z zakresu procedur bezpieczeństwa i samoobrony przeznaczony dla każdej kobiety bez względu na wiek, kondycję i wcześniejsze doświadczenia sportowe i życiowe. W prosty sposób zrozumiesz i nauczysz się wykorzystywać swoje ciało jako broń. Pokażemy jak redukować stres.

KURSY SPECJALISTYCZNE

CITY EXTREME

Treningi w aglomeracji miejskiej. W parku, na klatkach schodowych. W barach oraz klubach. Trenujemy również w jadącym autobusie.

więcej...

SECURITY TECHNIQUES

Profil przygotowany dla wszystkich, którzy chcą poznać skuteczne techniki interwencji i kontroli agresora. Szczególnie polecany aktywnym funkcjonariuszom służb mundurowych.

więcej...

MILITARY TACTICAL

Profil specjalistyczny UNITED KRAV MAGA dedykowany zagadnieniom militarnym w kontekście techniczno-taktycznym. W różnych obszarach działania, głównie w zamkniętych lub ciasnych pomieszczeniach (CQB/CQC).

więcej...

COUNTER TERRORISM

Zaawansowane szkolenia z zagrożeń terrorystycznych, które na co dzień są realizowane przez różne służby mundurowe w Polsce i na Świecie. Taktyka postępowania w przypadku ataku uzbrojonego szaleńca.

więcej...

SHOOTING ACADEMY

Jest to szkolenie, które opiera się na realistycznym trening obrony przed uzbrojonymi lub nieuzbrojonymi agresorami połączony z technikami strzeleckimi w wysokim stresie!

 

KNIFE FIGHTING

Zaawansowane szkolenie tylko dla naszych studentów i służb mundurowych . Kompleksowe użycie noża w walce. Kładziemy nacisk na przytomność umysłu i bezpieczeństwo.

więcej...

MarcinZAPISY