Podstawowy kurs samoobrony dla każdego bez względu na kondycję, doświadczenie i płeć. Prosty i maksymalnie skuteczny system. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu podczas, których nauczysz się obron przed najczęstszymi ulicznymi atakami. Fenomenem naszych zajęć jest tak skonstruowany program, który pozwala Ci w bardzo krótkim czasie nabyć potrzebne umiejętności do obrony siebie i bliskich.

czytaj więcej...

Kurs dla młodzieży to specjalnie dobrany progam uwzględniający wiek uczestników, ich predyspozycje mentalne i rozwój. Celem treningów jest, aby młody człowiek, przede wszystkim zrozumiał ograniczenia swojego ciała i umysłu, nabrał do tego pokory. Podniósł swoje umiejętności i kondycję fizyczną. Nauczył się bronić w takich miejscach jak ciemny zaułek, przystanek, autobus, klatka schodowa, szkoła.

czytaj więcej...

Uczymy poprzez zabawę procedur bezpieczeństwa oraz skutecznej samoobrony. Dzięki naszym treningom dziecko nabierze większej pewności siebie i lepiej rozwinie się motorycznie, fizycznie i mentalnie. Dzieci będą bardziej spostrzegawcze i skoncentrowane, przez co lepiej będą się uczyć w szkole. Na zajęciach tworzymy warunki do twórczego rozwoju, gdzie dziecko podnosi swój poziom samooceny.

czytaj więcej...

Samoobrona dla kobiet to kolejny profil United Krav Maga dedykowany tylko Kobietom. Nasz zespół instruktorów opracował unikalne szkolenie z zakresu procedur bezpieczeństwa i samoobrony przeznaczony dla każdej kobiety bez względu na wiek, kondycję i wcześniejsze doświadczenia sportowe i życiowe. W prosty sposób zrozumiesz i nauczysz się wykorzystywać swoje ciało jako broń. Pokażemy jak redukować stres.

czytaj więcej...

CITY EXTREME

Treningi w aglomeracji miejskiej. W parku, na klatkach schodowych. W barach oraz klubach. Trenujemy również w jadącym autobusie.

więcej...

SECURITY TECHNIQUES

Profil przygotowany dla wszystkich, którzy chcą poznać skuteczne techniki interwencji i kontroli agresora. Szczególnie polecany aktywnym funkcjonariuszom służb mundurowych.

więcej...

MILITARY TACTICAL

Profil specjalistyczny UNITED KRAV MAGA dedykowany zagadnieniom militarnym w kontekście techniczno-taktycznym. W różnych obszarach działania, głównie w zamkniętych lub ciasnych pomieszczeniach (CQB/CQC).

więcej...

COUNTER TERRORISM

Zaawansowane szkolenia z zagrożeń terrorystycznych, które na co dzień są realizowane przez różne służby mundurowe w Polsce i na Świecie. Taktyka postępowania w przypadku ataku uzbrojonego szaleńca.

więcej...

SHOOTING ACADEMY

Jest to szkolenie, które opiera się na realistycznym trening obrony przed uzbrojonymi lub nieuzbrojonymi agresorami połączony z technikami strzeleckimi w wysokim stresie!

 

KNIFE FIGHTING

Zaawansowane szkolenie tylko dla naszych studentów i służb mundurowych . Kompleksowe użycie noża w walce. Kładziemy nacisk na przytomność umysłu i bezpieczeństwo.

więcej...

KURSY SPECJALISTYCZNE

OSOBY KONTYNUUJĄCE

prosimy zarejestrować się na nowy sezon w linku niżej

MarcinZAPISY