by  in Aktualności

INTEGRACJA – SOBOTA 04.10.2014

integracja

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA SPOTKANIA INTEGRACYJNE z okazji 10-lecia istnienia PODLASKIEGO CENTRUM KRAV MAGA!!! (SOBOTA 04.10.2014)

 

Już 10 lat jesteśmy w BIAŁYMSTOKU. W tym czasie w naszych sekcjach, kursach, seminariach przewinęło się ponad 3 000 osób! Każdy, nawet jeśli był tylko na jednych zajęciach, zdobył wystarczającą wiedzę, aby obronić się przed zagrożeniem, które miał okazję ćwiczyć. Dlatego, że KRAV MAGA jest bardzo intuicyjnym systemem. Każdy się w niej odnajdzie. Dobrze wiedzą o tym przedstawiciele służb mundurowych, którzy regularnie przechodzą u nas różne profilowo szkolenia. Od typowo obronnych, po metody zatrzymania i transportowania agresora, kończąc na specjalistycznych typu CQC/CQB, RED TAC.

Instruktorzy co rocznie podnoszą swoje kwalifikacje i zdobywają kolejne doświadczenia. Nasi studenci biorą udział w coraz bardziej specjalistycznych szkoleniach, zwykle nie dostępnych dla osób cywilnych, a organizowanych przez naszą główną federację UNITED KRAV MAGA WORLD ORGANISATION – Tomasza Adamczyka.

Cieszymy się, że co roku obdarzają nas zaufaniem kolejni „młodzi” kraverzy i zdobywają wiedzę i umiejętności tak potrzebne w codziennym życiu. Coraz więcej ludzi daje sobie szansę na zrozumienie zagrożeń płynących z zewnątrz, poznaje swoje ograniczenia oraz bariery psychiczne. To nas motywuje i napędza do dalszej, lepszej pracy. Owocem naszych wspólnych treningów jest stworzenie profesjonalnego klubu sportowego PROTECT YOURSELF – Fighting & Defense School  naszego klubu!

Ćwiczenia odbywają się na macie, wkrótce zostaną zawieszone worki, kompletujemy sprzęt do treningu wydolnościowo-siłowego (odważniki kettlebells, gumy, small ball, drabinki, liny). Wszystko, abyś miał możliwość kompleksowego przygotowania swoje ciała i umysłu.

My dajemy warunki, doświadczenie i gwarancję sukcesu, ale to TY podejmujesz wyzwanie i się jego trzymasz albo siedzisz w domu :)

Pierwsze ze spotkań integracyjnych odbędzie się w PARKU ZWIERZYNIECKIM i będzie oczywiście treningiem!!!

Model treningowy to CITY EXTREME – seminarium poświęcone trenowaniu w realnych warunkach takich, jak autobus, klub, budynek, park, ulica i wiele innych. Temat pozostanie niespodzianką!

Trening jest zupełnie DARMOWY!!! Mało tego chcielibyśmy, abyś zabrał ze osobą jak najwięcej znajomych, rodzinę, aby mogli wspólnie przećwiczyć różne scenariusze zagrożeń, które Wam przygotowaliśmy.

Ubierz się tak, żeby nie było Ci szkoda ewentualnych zniszczeń ubioru. Jeśli masz ochraniacze weź je ze sobą! Butelka wody, suchy prowiant też niech znajdzie się w plecaku.

Wieczorem zapraszamy do NIGHT PARKING (dla osób starszych – była MESSA) przy ul. Al. Piłsudskiego 29 (naprzeciw „Gołębia” przy rondzie zejście w dół). Rezerwacja czeka.

SOBOTA 04.10.2014

PLAN DNIA

13:50 – 14:00 zbiórka w parku zwierzynieckim od strony ZOO przy cmentarzu żołnierza, dokładniej przy moście, który łączy Park Zwierzyniecki z Lasem Zwierzynieckim :) Przeniesiemy się następnie do Lasu na „naszą” polanę.
14:10 – 15:30 I blok treningowy
15:30 – 16:00 przerwa na posiłek i rozmowy pośród drzew :))
16:00 – 17:00 II blok treningowy

17:30 – 19:00 III blok treningowy TYLKO grupa zaawansowana (osoby ze stopniem D3 wzwyż) trening na sali technik militarnych.

21:00 – ……… Integracja w NIGHT PARKING

Zapraszamy wszystkim! WSTĘP OTWARTY na I i II blok treningowy nawet jeśli jeszcze z nami nie trenujesz lub już dawno przestałeś. Przyjdź i ciesz się razem z nami, że to już 10 lat

Pozdrawiamy i do zobaczenia

 

MarcinINTEGRACJA – SOBOTA 04.10.2014