by  in Aktualności

OSTATNI PRZEDWAKACYJNY TRENING

walka noz na noz
Zapraszamy wszystkich na ostatni trening w tym roku szkolnym!!!

Zamykający bardzo intensywny rok… rok, w którym odbyło się wiele specjalistycznych szkoleń.

Jeździliśmy autobusem w ramach City Extreme – łącznie 3 razy. Przeprowadziliśmy seminarium typowo militarne –Tactical Krav Maga, które jest podwalinami czegoś co w przyszłym sezonie nazwiemy Krav Maga Tactical Team – Białystok. Zakończyliśmy cykl szkoleń Security Techniques, każdy kto był na wszystkich częściach otrzymał międzynarodowy certyfikat ukończenia kursu z technik interwencji!
Wiele godzin na sali, dodatkowych zajęć, dwa egzaminy na kolejne stopnie United Krav Maga i kolejni kraverzy w naszej rodzinie…

Teraz czeka nas przerwa wakacyjna…tj. zwalniamy tempo i spotykamy się raz w tygodniu we środy od 18:00 do 20:00. Treningi jak co roku będą bardzo tematyczne! Treningi otwarte dla każdego, nawet nowych osób.

Kończymy sezon mocnym akcentem!!!

Zapraszamy wszystkich AKTYWNYCH KRAVERÓW jutro na godzinę 18:00 na ostatni trening, który będą prowadzić Darek i Marcin razem. Temat to walka nóż na nóż!!! Przedstawimy zarys kolejnego specjalistycznego kursu, kursu walka i obrona nożem. Kurs będzie dedykowany wybranym osobom! Jutro mała zajawka połączona z zawodami (walka nóż na nóż).

Przewidziane są nagrody :)))

Trening potrwa około 3h

MarcinOSTATNI PRZEDWAKACYJNY TRENING