by  in Aktualności

SEMINARIUM TACTICAL !!!!!

Zapraszamy wszystkich chętnych 30 LISTOPADA (SOBOTA)  !!!

Tematem będzie broń palna.

Procedury posługiwania się bronią, pozycje strzeleckie, ataki za pomocą broni (nie tylko poprzez strzelanie) plus zastosowanie krav maga w konfrontacji z szantażem bronią palną – to wszystko w I części SEMINARIUM.

Podczas II części SEMINARIUM przeniesiemy się do AUTOBUSU. Poznacie tutaj zasady przemieszczania się z bronią w ograniczonych warunkach. Wykorzystywanie broni podczas obrony oraz nauczysz się jak zachować się w środkach komunikacji miejskiej podczas szantażu bronią.

Naprawdę duża dawka wiedzy. Program seminarium pokrywa się z przygotowaniem służb mundurowych szybkiego reagowania. Cały materiał zgodny z wytycznymi United World Krav Maga Organisation.

Szkolenie poprowadzą Marcin i Darek dyplomowani policyjni instruktorzy – LAW ENFORCEMENT KRAV MAGA INSTRUCTORS, którzy szkolą Podlaskie Służby Mundurowe.

Z racji tematu, w SEMINARIUM mogą wziąć udział TYLKO studenci PODLASKIEGO CENTRUM KRAV MAGA ze stopniem minimum DEFENDER 1 oraz przedstawiciele służb mundurowych.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA !!!

Zapraszamy wszystkich naszych kraverów :)

 

TACTICAL2013

I część odbędzie się na sali gimnastycznej, a II część zbiórka o godzinie 13:00 przy ul. Składowej koło stacji paliw: PALIWKO :)

Prosimy zapisywać się mailowo lub bezpośrednio u instruktora.

Decyduje kolejność wpłat.

Pozdrawiamy

 

Podlaskie Centrum KRAV MAGASEMINARIUM TACTICAL !!!!!