by  in Aktualności

Trener Marcin w Szkocji

Wizytacja ośrodków w Szkocji – Edynburg i Glasgow

Miniony weekend to wyprawa naszego trenera Marcina Fiodorow (Expert 5 – GET) wraz z dwoma ekspertami z kwatery głównej United Krav Maga World Organisation – Grzegorzem Witkowski (Expert 4 – GET) oraz Łukaszem Kołodziejczyk (Expert 2). Podczas wizyty nasi eksperci odwiedzili oba ośrodki treningowe United Krav Maga. Jeden mieści się w Edynburgu i prowadzony jest przez Patryka Kacale (Expert 1). Kolejny w Glasgow prowadzony jest przez Bartosza Szczepańskiego (Expert 1).

 

Podczas wizytacji zostały przeprowadzone egzaminy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Kraverzy ze Szkocji oraz z UK zaprezentowali bardzo dobry poziom wyszkolenia. Była ciężka praca, technika, nie poddawanie się i radość. Piękny czas!
Dodatkowo instruktorzy ze Szkocji zorganizowali szkolenie militarne, które poprowadzili nasi GLOBALE. Należy tu przypomnieć, że nasz trener Marcin jest zaawansowanym instruktorem militarnym, który szkoli jednostki wojskowe w Polsce oraz za granicą. Grzegorz Witkowski jest również szkoleniowcem w Policji. 

Natomiast u nas już 12 i 13 stycznia odbędą się BITWA o PAS oraz EGZAMINY na stopnie United Krav Maga World Organisation! Wkrótce więcej informacji.

 

 

 

MarcinTrener Marcin w Szkocji