by  in Aktualności

AGRESYWNY NAPASTNIK – SZKOLENIE SECURITY TECHNIQUES

SAMSUNG CSC

Szkolenia SECUTIRY TECHNIQUES dedykowane są służbom mundurowym i każdej osobie chętniej zgłębiać temat technik interwencji i kontroli. Gdzie z różnych przyczyn możesz tylko obezwładnić agresora dysponując dostępnymi środkami przymusu.
Jest to kolejny profil szkoleniowy PODLASKIEGO CENTRUM UNITED KRAV MAGA.

Tym razem problemem będzie BARDZO AGRESYWNY napastnik, którego trzeba obezwładnić i sprowadzić do kontroli. NIE WYKORZYSTUJĄC naszych tradycyjnych procedur ;)
Z różnych przyczyn, czy to ze względów zawodowych, czy wynikających z otoczenia musisz zastosować środki i techniki interwencji i kontroli.

Często widzimy na filmach, filmikach reklamowych, czy telewizyjnych, jak to ktoś bez problemu zakłada dźwignię, sprowadza do kontroli i jest wszystko pięknie ładnie. Z drugiej strony wiele, wiele filmów z realnych sytuacji przedstawia, np. policjantów nie umiejących sobie poradzić z osobą stawiającą opór.
Filmowe scenariusze w starciu z rzeczywistością zawsze kończą się tak samo. NIEPOWODZENIEM!

https://www.youtube.com/watch?v=EIKOeex569k

Na tym szkoleniu nauczymy Ciebie jak radzić sobie SKUTECZNIE z bardzo agresywnym napastnikiem. Jak szybko go kontrolować, Jak szybko kontrolować otoczenie. Jak wyjść zwycięsko z tak ekstremalnie trudnej sytuacji.

Zapraszamy 14 maja (sobota)
START 10:00
KONIEC: 13:00
Inwestycja: 50zł (w cenie dyplom) członkowie naszej szkoły.
Niezrzeszeni: 80zł

Limit miejsc! Decyduje kolejność wpłat.
Zapisy mailowo lub u instruktorów

 

MarcinAGRESYWNY NAPASTNIK – SZKOLENIE SECURITY TECHNIQUES