baranowicka117

Otwieramy nowy klub United Krav Maga w Białymstoku!

Wchodzimy w nasze 20-lecie istnienia w Białymstoku. Przez te lata nieprzerwalnie reprezentujemy Tomasza Adamczyka - prekursora Krav Maga w Polsce. Najpierw działaliśmy pod egidą IKMF (Internationa KRAV MAGA Federation). Następnie KMG (KRAV MAGA GLOBAL). W obu tych organizacjach przez ponad 15 lat Tomasz Adamczyk był członkiem elitarnego zespołu światowych ekspertów Krav Maga GLOBAL INSTRUCTORS TEAM, który szkolił kadry jednostek specjalnych i antyterrorystycznych na całym świecie.

W grudniu 2012 roku Tomasz Adamczyk i grupa instruktorów Krav Maga z różnych krajów założyli nową organizację o nazwie United Krav Maga World Organisation.

W kontekście historii Krav Maga w Polsce, Białystok odegrał ważną rolę. Początki sekcji Krav Maga w Białymstoku sięgają 2004 roku i miały formę sześciogodzinnych seminariów organizowanych co 2 tygodnie z udziałem instruktorów z różnych regionów kraju, takich jak Koszalin, Gdańsk, Warszawa. Po dwóch latach sekcja rozwinęła się na tyle, że treningi zaczęły się odbywać w systemie weekendowym. W 2009 roku, sekcja białostocka doczekała się swoich instruktorów, co umożliwiło organizację regularnych treningów, prowadzonych w różnych grupach wiekowych.

Przez te lata białostocki ośrodek United Krav Maga stał się  jedną z najbardziej znanych i popularnych sekcji w kraju. Oprócz zajęć w ciągu tygodnia, oferuje specjalistyczne szkolenia weekendowe, które odbywają się w różnych miejscach, takich jak autobusy, parki, ulice, kluby, opuszczone budynki, skupiając się na najbardziej problematycznych sytuacjach i miejscach. W ramach swojej oferty prowadzi kursy z zakresu technik interwencji oraz militarne szkolenia.

Sekcja w Białymstoku oferuje również programy Krav Maga dla młodzieży, dzieci i juniorów, co ma na celu zwiększenie świadomości zagrożeń oraz rozwijać umiejętności fizyczne, jak i wzmacniać psychicznie w różnych sytuacjach.

Nasi instruktorzy w Białymstoku zdobyli ogromne doświadczenie i uznanie na całym świecie, stając się częścią GLOBAL EXPERT TEAM United Krav Maga World Organisation i prowadząc szkolenia dla jednostek specjalnych oraz służb policyjnych w Polsce i za granicą kraju. Marcin Fiodorow i Dariusz Kulesza posiadają stopnie mistrzowskie (Expert 5) i prowadzą regularne zajęcia zarówno dla służb mundurowych, jednostek budżetowych, oświatowych, a także osób dorosłych młodzi oraz dzieci.

Największą popularnością w Białymstoku cieszy się kurs BYSTRY i DZIELNY - jest to specjalny program dla najmłodszych dzieci, który przygotowuje nie tylko na odparcie agresji, ale również pokazuje i uczy technik relaksacyjnych, wyznaczania barier i samostanowienia o sobie. Obecnie mamy największą sekcję dziecięcą w Polsce.
W ciągu tych dwóch dekad nasza sekcja przyczyniła się do propagowania Krav Maga w Polsce, ucząc setki ludzi umiejętności samoobrony i przygotowując ich do radzenia sobie w różnych sytuacjach zagrożenia. Jej rozwój i wpływ na lokalną społeczność są niezaprzeczalne, a otwarcie nowej sali treningowej jest kolejnym krokiem w rozwoju Krav Maga w Białymstoku i całej Polsce.

 

Zapraszamy Cię do naszego nowego lokalu,  abyś stał się częścią międzynarodowej społeczności.

Przyjdź na treningi na BARANOWICKA 117

OFERTA TRENINGOWA:

ZAPRASZAMY NOWE OSOBY DO WSZYSTKICH GRUP WIEKOWYCH

 

GRAFIK

 

PONIEDZIAŁEK

 • -

  NOWA GRUPA KIDS

  KIDS (5-8 lat) biały pas

WTOREK

 • -

  NOWA GRUPA KIDS

  KIDS (5-8 lat) nowa grupa

 • -

  NOWA GRUPA JUNIOR

  JUNIOR (9-12 lat) biały pas

 • -

  NOWA GRUPA MŁODZIEŻ

  KADET (13-16 lat) nowa grupa

 • -

  NOWA GRUPA DOROŚLI

  DOROŚLI nowa grupa

ŚRODA

 • -

  NOWA GRUPA KIDS

  KIDS (5-8 lat) nowa grupa

 • -

  NOWA GRUPA JUNIOR

  JUNIOR (9-12 lat) nowa grupa

CZWAREK

 • -

  NOWA GRUPA KIDS

  KIDS (5-8 lat) biały pas

 • -

  NOWA GRUPA JUNIOR

  JUNIOR (9-12 lat) biały pas

 • -

  NOWA GRUPA MŁODZIEŻ

  KADET (13-16 lat)

 • -

  NOWA GRUPA DOROŚLI

  DOROŚLI nowa grupa

 

UWAGA UWAGA UWAGA!!! - PAŹDZIERNIK GRATIS*

*dotyczy osób nowych, które nigdy nie były u nas na zajęciach 

nowy klub cennik KRAV MAGA baranowicka 117

Wypełnij formularz. W mailu zwrotnym dostaniesz wszystkie informacje. Przyjdź na nasze zajęcia i korzystaj w październiku całkowicie za darmo. Po tym okresie zdecyduj, jaka forma współpracy z nami będzie najbardziej odpowiednia dla Ciebie. 

FORMULARZ

Po wysłaniu formularza, na maila dostaniesz potwierdzenie rezerwacji oraz komplet informacji o zajęciach


Marcinbaranowicka117