by  in Aktualności, Galeria, Seminaria

CITY EXTREME cz I – PARK 2013

Ruszyliśmy z nowym sezonem!

Tym razem pogoda uraczyła nas piękną jesienną aurą. Lekko pochmurnie, wietrznie, mokro… Dużo liści, ślisko, niepewnie. Idealne warunki, aby w pełni doświadczyć maksymalnie realistycznych sytuacji wysokiego zagrożenia.
Temat, który przerobiliśmy to:

SZANTAŻ NOŻEM W ZWARCIU I PARTERZE

Problem, który dostarcza dużo emocji i wyzwań. Materiał realizowane zgodnie z programem i modelem treningowym UNITED WORLD KRAV MAGA ORGANISATION.

Marcin Fiodorow i Dariusz Kulesza – EXPERT INSTRUKTORZY PODLASKIEGO CENTRUM KRAV MAGA, jak zwykle dostarczyli dużo wyzwań i trudności. Dzięki temu nasz student na własnej skórze przekonał się jak niebezpiecznym i problematycznym tematem jest szantaż nożem.
Ponadto studenci nauczyli się odpowiednich zachowań i odruchów obronnych, adekwatnych do zagrożenia. Usłyszeli o mechanizmach rządzących stresem i naszym ciałem. Poznali modele zachowań w zależności od poziomu zagrożenia.

Na koniec, aby w pełni skorzystać z warunków natury, każdy z kursantów musiał wczuć się w prawdziwego nożownika i z odpowiednia determinacją potraktować swojego partnera… łącznie z upadkiem z obrońcą na nierównej, mokrej ziemi!
Tylko realistyczny trening uświadomi Ciebie w Twoich własnych możliwościach, umiejętnościach, jak i ograniczeniach.

Duże brawa wszystkich uczestnikom seminarium. To był dobry kawał roboty, roboty która zwiększa i uwrażliwia Waszą świadomość na możliwe niebezpieczeństwa oraz rozwija Wasze umiejętności obronne!!!

Do następnego!

UNITED !!!

CITY_EXTREME_I_park_2013_01

Podlaskie Centrum KRAV MAGACITY EXTREME cz I – PARK 2013