by  in Aktualności

KRAV MAGA w WAKACJE

wakacje2014

Sezon za nami. Dużo się działo. Mieliśmy wiele tematycznych seminariów. Od naszego stałego punktu, czyli CITY EXTREME – w autobusie, po seminarium CQB; technik interwencji policyjnych z bronią i kajdankami; specjalistyczne seminarium poświęcone obsłudze broni palnej i obrona przed nią…

Odbył się dwa egzaminy na stopnie szkoleniowe, które poprowadził sam Tomasz Adamczyk, prekursor Krav Maga w Polsce oraz założyciel i prezydent UNITED WORLD KRAV MAGA ORGANISATION, którego Podlaskie Centrum Krav Maga jest jedynym przedstawicielem na Podlasiu! Każdemu z wydarzeń zawsze towarzyszyło duże zainteresowanie z Waszej strony. Zwykle mieliśmy komplet osób, a nawet często ponad program :)

Jest to dla nas informacja, że to co robimy jest właściwe i idzie w dobrym kierunku. Jest to również dla nas instruktorów bodziec i motywacja do dalszego rozwoju. Dlatego systematycznie bierzemy udział we wszystkich kursach instruktorskich, zjazdach, czy seminariach. Podnieśliśmy swoje kwalifikację i zdobyliśmy nowe i ciągle nam mało… Rosnące doświadczenie i umiejętności przynoszą owoce w postaci chociażby kolejnych seminariów w Wojsku, czy Policji.

Nie zwalniamy tempa również na koniec sezonu, tylko…

zaczyna się okres wakacyjny!!!

Co to znaczy dla każdego Kravera???

W każdą środę odbywać się będą 3 godzinne treningi !!!

Wszystko to czego nie udało nam się zrealizować w oparciu o program  i przygotowywanie na kolejne stopnie, tu będzie realizowane!! A będzie tego dużo :)

Okres wakacyjny to taki czas, gdzie chcemy pokazać Ci jak najwięcej, najbardziej skutecznych metod samoobrony na najróżniejsze problemy jakie mogą Ciebie spotkać na ulicy, w klubie, klatce schodowej, samochodzie, autobusie, w nocy, w ciągu dnia, w zatłoczonym miejscu, w pustym zaułku… wszędzie!

Mało tego zajęcia będą tak dobrane, że będzie mógł w nich wziąć udział każdy! Zarówno osoba ze stopnie FIGHTER 2 (obecnie najwyższy stopień jaki posiada student na Podlasiu) jak i osoba zupełnie początkująca, która nigdy nic nie ćwiczyła. Zarówno 15-latek jak i adept w „słusznym wieku”. Z nadwagą lub wysportowana!!! Nie ma to żadnego znaczenia.

Pamiętaj!

 

Na ulicy przestępca nie poczeka, aż będziesz w formie, zrzucisz zbędny balast, przygotujesz się do ataku, wysiądziesz z samochodu, wyjdziesz z klatki, itd…. nie poinformuje Ciebie o swoich zamiarach.

Bezpardonowo przekroczy Twoją strefę komfortu i zaatakuje używając wszystkich środków aby osiągnąć swój cel! Bez poszanowania zasad, niejednokrotnie pozbawiając Ciebie zdrowia, a w ekstremalnych przypadkach odbierając życie!

Jest to straszne, ale prawdziwe…

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na zajęcia.

 

Terminarz:

2 lipiec (środa)

9 lipiec

16 lipiec

23 lipiec

30 lipiec

6 sierpień

13 sierpień

20 sierpień

27 sierpień

Zawsze w godzinach: 18:00 – 21:00

 

Inwestycja:

210zł – 2 miesiące (płatne z góry)

120zł – miesiąc

70zł – dwa treningi

40zł – jeden trening

Proszę potwierdź swoją obecność mailowo lub telefonicznie (sms)!  Pierwsza godzina zajęć gratis!!! *

*(tylko dla nowych osób; jeśli zajęcia się nie spodobają nie ma żadnych konsekwencji, jeśli się spodobają opłata według cennika)

MarcinKRAV MAGA w WAKACJE