by  in Multimedia

Miesiąc kwiecień miesiącem zajęć on-line

Szanowni Państwo,

Epidemia trwa nadal. Nie mamy żadnych wiarygodnych prognoz na temat jej zakończenia. Nie mamy żadnych konkretnych decyzji rządowych, które sięgają dalej, jak dwa tygodnie.
Dostajemy tylko coraz większe i bardziej restrykcyjne ograniczenia. Na tej podstawie nie jesteśmy w stanie nic zaplanować. Jednak nie poddajemy się i nie czekamy na los, tylko jak na naszą profesję przystało – bierzemy sprawy w swoje ręce.

W kwietniu będą TYLKO treningi on-line, które cieszą się coraz większym Państwa zainteresowaniem!

Uruchomiliśmy grupę na Facebooku.

 

Treningi on-line Szkoła Sportu i Samoobrony

wejdź w ten tytuł  i się zarejestruj, jeśli interesuje Cię taka forma pracy nad sobą (jest już nas tam 150 osób!)

 

Są tam poszczególne moduły treningowe on-line [SAMOOBRONA |RODZINNY | KETTLEBELL]

SAMOOBRONA – interaktywny trening dla młodzieży i dorosłych, gdzie skupiamy się na doskonaleniu aspektów technicznych walki, tj. pozycja walki i poruszanie się, uderzenia, serie uderzeń, uniki i bloki, szybkość reakcji i prawidłowe wykonywanie ćwiczeń. Stworzyliśmy specjalną kartę postępów, aby można było systematycznie sprawdzać swoje osiągnięcia i przełamywać słabości.

RODZINNY – interaktywny trening dzieci z rodzicem (zarówno kids, jak i junior). Wspólnie pracujecie Państwo nad pogłębianiem swoich relacji z dziećmi przy tym dobrze się bawiąc.. w myśl zasady W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH. Zachęcamy gorąco do aktywnego treningu z dzieckiem. Gwarantujemy obustronną frajdę. Na potrzeby tego kursu stworzyliśmy Kartę Małego Wojownika, w której dziecko samo ma ocenić swoją pracę i emocje temu towarzyszące.

KETTLEBELL – trening z odważnikiem kulowym. Oferujemy wypożyczenie odważnika i pokazujemy za pomocą filmików jak z nim pracować.

 

Jeśli jesteś zainteresowany to opłaty miesięczne kształtują się następująco:

  • SAMOOBRONA trening on-line – 100 zł ( pakiet 8 nagrań i karta postępów)
  • RODZINNY trening on-line  – 60 zł (pakiet 4 nagrań i karta wojownika)
  • KETTLEBELL trening on-line – 60 zł (pakiet 8 nagrań i karta postępów)
  • PEŁEN pakiet on-line – 150 zł

Dodatkowo w cenie NIEOGRANICZONE indywidualne konsultacje on-line (przesyłasz filmik ze swoją pracą i masz feedback lub wspólny livestream )

 

Od kwietnia treningi będą wrzucane na YouTube. Dostęp za pomocą adresu e-mail, który Państwo podadzą. WYMAGANE jest konto GMAIL.
Wprowadzamy Państwa adres GMAIL do grupy prywatniej w ustawieniach filmiku i dzięki temu będą mogli Państwo oglądać dany materiał na naszej grupie na Facebooku lub prywatnie w przeglądarce na kanale YouTube.

Jeśli chcą mieć Państwo pewność, że wpiszemy poprawny adres mailowy prosimy o sms’a zwrotnego na numer 883995554 z informacją – imię, nazwisko, rodzaj treningu, adres poczty elektronicznej GMAIL.

Zachęcamy do zapisania się do naszej grupy na Facebooku i wspólnie z innymi komentowanie i opisywanie wrażeń z treningów. Tworzymy wspólną społeczność, w której się wspieramy i nawzajem motywujemy. To ważne!

 

OSOBY, KTÓRE OPŁACIŁY CAŁY SEMESTR (luty-czerwiec 2020)

Pragniemy przypomnieć, że to nie nasza decyzja o zamknięciu wszystkich lokali sportowych w Polsce i to nie my daliśmy zakaz zgrupowań. Z dnia na dzień straciliśmy możliwość wykonywania swojej pracy, która jest naszą PASJĄ I MIŁOŚCIĄ, a sądząc po Państwa liczebności na naszych zajęciach – treningi są też Waszą PASJĄ i MIŁOŚCIĄ. Jednak, jak napisaliśmy na wstępie – NIE PODDAJEMY SIĘ. Szukamy rozwiązań. Staramy się wywiązywać z naszych umów, czyli dbać o państwa kondycję i rozwój w tym aspekcie, na którym znamy się najlepiej, a który jest bardzo teraz potrzebny.

Chłodna kalkulacja, orientacja, szukanie rozwiązania i DZIAŁANIE.

Dlatego informujemy, że wszystkie opłaty są WAŻNE.

Nie istnieje sytuacja, gdzie karnet przepada. Jednak proszę też zrozumieć naszą trudną sytuację. Wszystkie nieodbyte zajęcia w marcu zostaną odrobione. Natomiast treningi w kwietniu, maju i czerwcu (w zależności od decyzji rządzących) odbywać się będą on-line. Dlatego przygotowaliśmy opcje:

1. Jesteś zainteresowany treningami on-line

Dzięki temu w cenie karnetu masz dwa miesiące treningów stacjonarnych (luty i marzec); trzy miesiące treningów on-line (kwiecień, maj i czerwiec) oraz jeszcze miesiąc wrzesień gratis stacjonarnych treningów z możliwością wykupienia karnetu na kolejny semestr w promocyjnej cenie. (jeśli kwarantanna skończy się wcześniej od razu wznowimy treningi)

Korzyści:

– zyskujesz dodatkowy miesiąc treningów!
– jesteś ciągle aktywny,
– skupiasz się na detalach,
– utrzymujesz formę,
– uczysz się nowych rzeczy,
lub/i
– spędzasz czas aktywnie z dzieckiem,
– spędzasz czas edukacyjnie dzieckiem,
– pogłębiacz relacje z dzieckiem,
– dobrze się bawisz z dzieckiem,
– razem uczycie się nowych rzeczy i poznajecie siebie jeszcze lepiej.

WAŻNE!

Napisz  sms’a zwrotnego na numer 883995554 z informacją – imię, nazwisko, rodzaj treningu, adres poczty elektronicznej GMAIL, abyśmy mogli udostępnić Ci treningi on-line.
ZRÓB TO TERAZ.

2. Nie jesteś zainteresowany treningami on-line

Karnet jest przeniesiony na kolejny sezon (3 miesiące plus ewentualna dopłata w promocyjnej cenie do pełnego semestru). Można wykorzystać również na wakacyjny kurs. Warunek to poinformowanie nas o tym do końca kwietnia 2020 roku.

Uczciwość  Honor  Dzielność

to cechy, które wyznajemy i którymi zarażamy najmłodszych kraverów (nie tylko zresztą ich). Dlatego prosimy być spokojnym o naszą współpracę. Jak tylko sytuacja się wyjaśni, to na pewno znajdziemy rozwiązanie. Może w innej rzeczywistości, lokalizacji, osobowości prawnej, czy terminach, ale znajdziemy. Wspólnie. Pamiętaj!

_____________________________________________

JEST TEŻ OPCJA dla naszych najbardziej zapalonych, najwierniejszych studentów, którzy nas wspierają i pomagają nam – HONOROWY STUDENT naszej sekcji w tym trudnym czasie.

Już teraz dostajemy słowa otuchy i wparcie finansowe. Dlatego jeśli nasza idea jest Ci bliska. Uważasz naszą szkolę za wartościowe miejsce i chcesz, aby pozostała na swoim miejscu. Chcesz zostać HONOROWYM STUDENTEM to prosimy o miesięczne wpłaty zgodnie ze „starym cennikiem w opcji bez umowy”(osoby z wykupionym karnetem za cały semestr, które chcą zostać HONOROWYM STUDENTEM zawieszają karnet zgodnie z pkt 2):

opłaty:
150 zł – Samoobrona 

100 zł – Rodzinny
100 zł – Kettlebell  
200zł – Karnet OPEN 

Honorowy student – to specjalne przywileje i zniżki oraz wyróżnienia. Więcej szczegółów jak już wszystko wróci do normy…

DZIĘKUJEMY!!!
_________________________________________________

Opłaty prosimy kierować WYŁĄCZNIE na konto:

SYNERGIA Marcin Fiodorow
36 1140 2004 0000 3002 6403 0708
Tytuł przelewu: Imię i nazwisko, on-line, miesiąc

UWAGA!
Z uwagi na sytuacje prosimy o wpłaty do 5 kwietnia 2020 roku.

__
Marcin Fiodorow

 

MarcinMiesiąc kwiecień miesiącem zajęć on-line