by  in Aktualności, Galeria, Seminaria

SEMINARIUM: KURTKA I PIERWSZE 5 SEKUND

Zostało zorganizowane dla młodzieży białostockiej sekcji Podlaskie Centrum Krav Maga. Uczniowie mieli możliwość przeanalizowania i doświadczenia najczęstszych ataków i najlepszych obron krav maga.

Szczególnie ważnym punktem były obrony przeciwko uderzeniom z zaskoczenia, kiedy potencjalna ofiara jest ubrana w odzież wierzchnią. Kolejnym punktem było doświadczenie szarpania i utraty równowagi oraz taktyka postępowania w takich przypadkach.

Uczniowie z pełnym zaangażowaniem poznawali problemy i uczyli się je rozwiązywać. Zrozumieli co dzieje się z ich ciałem kiedy zostali zaatakowani mając na sobie kurtkę. Dodatkowo mieli okazję przetrenować w takiej sytuacji obronę przed nożem!
Były to bardzo trudne i ekstremalne sytuacje z jakimi młodzież może mieć do czynienia, niestety coraz częściej występujące w Polsce.

Cały program seminarium zrealizowany był zgodnie z wytycznymi i modelem nauczania United Krav Maga World Organisation, którego Podlaskie Centrum Krav Maga jest jedynym oddziałem na Podlasiu!

Duże brawa uczestnikom za wolę walki i pogodny nastrój!!

UNITED!

01

 

 

Podlaskie Centrum KRAV MAGASEMINARIUM: KURTKA I PIERWSZE 5 SEKUND