Warunki umowy baranowicka

DZIĘKUJEMY ZA WYBRANIE NASZYCH ZAJĘĆ

Nasze zajęcia to najwyższa jakość szkoleń z których korzystają wszystkie służby mundurowe, jednostki budżetowe, placówki oświatowe, osoby cywilne i klienci komercyjni. Uczymy jak znajdować w sobie siłę, oceniać przytomnie sytuację, reagować adekwatnie oraz jak się bronić przed napastnikiem lub grupą napastników.

Prowadzimy zajęcia w dwóch lokalach w Białymstoku.

SZKOŁA SPORTU I SAMOOBRONY

ul. Warszawska 59

UNITED KRAV MAGA BIAŁYSTOK

ul. Szosa Baranowicka 117

OFERTA KURSÓW W SEZONIE SZKOLENIOWY 2023/2024

Kurs trwają do końca czerwca 2024 roku, zgodnie z harmonogramem szkoleń. Kurs podzielony jest na dwa semestry. Letni i zimowy. W dni świąteczne oraz urzędowo wolne - zajęcia nie odbywają się. Każdy semestr kończy się obowiązkowym egzaminem (dodatkowo płatnym) na kolejny stopień szkoleniowy. Dzieci mają BITWĘ o PAS, podczas której zdobywają pasy od białego po czarny. Młodzież i dorośli mają egzamin na stopnie Defender 1 - Fighter 5.

PIERWSZE MIEJSCE

PIERWSZE MIEJSCE NA RYNKU SZKOLENIOWYM W REGIONIE PODLASKIM

CAŁY ŚWIAT

NASZA KADRA TRENERSKA PROWADZI SKOLENIA NA CAŁYM ŚWIECIE

ROZWÓJ

SZEROKI WACHLARZ SZKOLEŃ W POLSCE I ZA GRANICĄ

ZASADY REJESTRACJI

Osoby nowe, które zdecydowały się na regularne treningi powinny wpłacić wpisowe oraz pierwszą wpłatę za zajęcia ( zgodnie z wybranym modelem płatności w formularzu). Następnie wypełniają formularz na tej stronie oraz akceptują regulamin usług oraz obiektu.

CENNIK

Cennik zawiera wszystkie formy i modele płatność oraz uwzględnia dostępne zniżki. Opłaty w cenniku i tabeli zniżek odnoszą się w stosunku do jednej osoby.

nowy klub cennik KRAV MAGA baranowicka 117

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z WARUNKAMI UMOWY

W naszym klubie masz możliwość trenowania w Szkole Sportu i Samoobrony wybierając KARNET OPEN.

W Szkole Sportu i Samoobrony mamy również zajęcia z odważnikami Kettlebell oraz inne aktywności. Jest również możliwość odrabiania zajęć, jeśli z jakiś przyczyn nie możesz przyjść na trening w swojej grupie. Warunek to wybór grupy do wysokości posiadanego stopnia łup pasa.  

Jeśli wybierasz wariant BEZ UMOWY to wystarczy jak wpłacisz na konto lub gotówką na zajęciach, odpowiednią kwotę opłaty miesięcznej zgodnie z cennikiem za wybrany kurs. Nie musisz nic więcej robić. W każdej chwili z opcji bez umowy możesz przejść w opcję z umową.

Jeśli jesteś zdecydowana/y na umowę to prosimy wypełnić poniższe dane i zaakceptować warunki umowy. Na maila zwrotnego dostaniesz wszystkie potrzebne informacje odnośnie realizacji umowy.

DANE DO UMOWY


FUNDACJA ROSADO S.K.A.

ul. Warszawska 59

15-062 Białystok

Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000962562, REGON: 521645200, NIP: 9662161474, kapitał zakładowy: 50 000,- zł.

Spółka świadczy usługi na zlecenie Fundacji ROSADO, prowadzącej m. in., Klubu Sportowego SPARTA FIT.
Fundacja jest też przedstawicielem United Krav Maga World Organisation oraz Saario Academy. Klub Sportowy Sparta Fit jest członkiem Polskiej Federacji Sportów Odważnikowych.
Fundacja wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000888199, NIP: 9662148203, REGON: 388384860.

Numer konta FUNDACJI:

95 1600 1462 1857 4930 7000 0001

MarcinWarunki umowy baranowicka