Warunki umowy

DZIĘKUJEMY ZA WYBRANIE NASZYCH ZAJĘĆ

Nasze zajęcia to najwyższa jakość szkoleń z których korzystają wszystkie służby mundurowe, jednostki budżetowe, placówki oświatowe, osoby cywilne i klienci komercyjni. Uczymy jak znajdować w sobie siłę, oceniać przytomnie sytuację, reagować adekwatnie oraz jak się bronić przed napastnikiem lub grupą napastników.

Prowadzimy zajęcia w dwóch lokalach w Białymstoku.

SZKOŁA SPORTU I SAMOOBRONY

ul. Warszawska 59

UNITED KRAV MAGA BIAŁYSTOK

ul. Szosa Baranowicka 117

OFERTA KURSÓW W SEZONIE SZKOLENIOWY 2023/2024

Kurs trwają do końca czerwca 2024 roku, zgodnie z harmonogramem szkoleń. Kurs podzielony jest na dwa semestry. Letni i zimowy. W dni świąteczne oraz urzędowo wolne - zajęcia nie odbywają się. Każdy semestr kończy się obowiązkowym egzaminem (dodatkowo płatnym) na kolejny stopień szkoleniowy. Dzieci mają BITWĘ o PAS, podczas której zdobywają pasy od białego po czarny. Młodzież i dorośli mają egzamin na stopnie Defender 1 - Fighter 5.

PIERWSZE MIEJSCE

PIERWSZE MIEJSCE NA RYNKU SZKOLENIOWYM W REGIONIE PODLASKIM

CAŁY ŚWIAT

NASZA KADRA TRENERSKA PROWADZI SKOLENIA NA CAŁYM ŚWIECIE

ROZWÓJ

SZEROKI WACHLARZ SZKOLEŃ W POLSCE I ZA GRANICĄ

ZASADY REJESTRACJI

Osoby nowe po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i wpłaceniu 50 zł opłaty rezerwacyjnej (osoby kontynuujące zwolnione są z opłaty rezerwacyjnej) przychodzą na pierwszy trening w dogodnym dla siebie termin do swojej grupy zgodnie z grafikiem. Po treningu i po zdecydowaniu się na wzięcie udziału w całym kursie należy dokonać opłaty zgodnie z wybranem modelem płatności. Wpłata za kurs powinna być pomniejszona o opłatę rezerwacyjną w kwocie 50 zł.

CENNIK

Cennik zawiera wszystkie formy i modele płatność oraz uwzględnia dostępne zniżki. Opłaty w cenniku i tabeli zniżek odnoszą się w stosunku do jednej osoby.

ZAPOZNAJ SIĘ Z WARUNKAMI UMOWY

Jeśli wybierasz wariant BEZ UMOWY to wystarczy jak wpłacisz na konto lub gotówką na zajęciach, odpowiednią kwotę opłaty miesięcznej zgodnie z cennikiem za wybrany kurs. Nie musisz nic więcej robić. W każdej chwili z opcji bez umowy możesz przejść w opcję z umową.

Jeśli jesteś zdecydowana/y na umowę to prosimy wypełnić poniższe dane i zaakceptować warunki umowy. Na maila zwrotnego dostaniesz wszystkie potrzebne informacje odnośnie realizacji umowy.

DANE DO UMOWY


FUNDACJA ROSADO S.K.A.

ul. Warszawska 59

15-062 Białystok

Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000962562, REGON: 521645200, NIP: 9662161474, kapitał zakładowy: 50 000,- zł.

Spółka świadczy usługi na zlecenie Fundacji ROSADO, prowadzącej m. in., Klubu Sportowego SPARTA FIT.
Fundacja jest też przedstawicielem United Krav Maga World Organisation oraz Saario Academy. Klub Sportowy Sparta Fit jest członkiem Polskiej Federacji Sportów Odważnikowych.
Fundacja wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000888199, NIP: 9662148203, REGON: 388384860.

Numer konta FUNDACJI:

95 1600 1462 1857 4930 7000 0001

MarcinWarunki umowy